اجتماعیاقلیمخبرخبر فوریدر شهرویژهویژه سطح دو

برای فردا وزش باد شدید و تگرگ مورد انتظار است 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز: برای فردا چهارشنبه دهم خردادماه احتیاط در عبور و مرور و عدم پارک خودرو در حاشیه ساختمانهای نیمه کاره و درختان کهن سال، محکم کردن سازه های موقت و سست و رعایت نکات ایمنی در فعالیت های عمرانی ضروری است.

به گزارش مشق صلح، منوچهر غفاری با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر رسیدن به وضعیت نارنجی، اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از فعالیت سامانه بارشی در منطقه البرز مرکزی است که با توجه به ماهیت تندری و محلی آن و نیز چینش فشار سطح زمین، برای روز چهارشنبه در وزش باد لحظه‌ای و شدید، خیزش گرد و خاک رگبار، رعد و برق و در پاره ای نقاط تگرگ به شرح زیر مورد انتظار است.

وی عنوان کرد: ممکن است این شرایط موجب آسیب به سازه های موقت و سست، شکسته شدن درختان در سطح شهر، احتمال جاری شدن روان آب، احتمال برخورد صاعقه، افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: عدم توقف و اسکان درحاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل های فصلی، احتیاط در عبور و مرور و عدم پارک خودرو در حاشیه ساختمانهای نیمه کاره و درختان کهن سال، محکم کردن سازه های موقت و سست و رعایت نکات ایمنی در فعالیت های عمرانی ضروری است.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا