خبرخبر فوریویژهویژه سطح دو

فعلا مدارا می کنم اما با مدیر ناتوان تعارف ندارم

شهردار کرج: به لحاظ در آمدی شهرداری کرج در مقطع عجیب تاریخی قرار دارد.

به گزارش مشق صلح، مهرداد کیانی در دومین جلسه شورای معاونین با اشاره به اینکه به لحاظ درآمدی شهرداری کرج با وضعیت بحرانی روبرو است، اظهار داشت: امروز در شرایطی مسئولیت داریم که شهرداری در موضوع درآمدی شرایط مناسبی را تجربه نمی کند.

وی با بیان اینکه وظایف به فراموشی سپرده شده، عنوان کرد: در حوزه عمرانی عملا هیچ پروژه بزرگی در حال احداث نیست.

شهردار کرج ادامه داد: زمان بَر شدن برخی پروژه های قدیمی مردم را بدبین کرده که باید از فرصتِ به وجود آمده برای ارائه خدمات مطلوب و تغییرِ چهره ایجاد شده نهایت استفاده را برد.

کیانی گفت: برای سال آینده باید وضعیت شهرداری کرج در همه حوزه ها تغییر کند، به ویژه در حوزه عمرانی، قطعا پروژه های عمرانی مردم را دلگرم خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: چندین پروژه در حال انجام است که اعتقاد دارم این پروژه ها بزرگ نیست. سال های گذشته در شهر کار انجام می شد، شاید برخی ها اعتقاد داشتند این پروژه ها نیاز نبوده اما شهر نیازمند کار و اجرای پروژه های عمرانی است.

کیانی تاکید کرد: در حال حاضر به جز دو پروژه قطار شهری و بزرگراه شمالی که باعث آسیب روحی به مردم شده هیچ پروژه بزرگی برای انجام وجود ندارد.

وی با بیان اینکه برای سال آینده پروژه میدان جمهوری اولویت نخستِ مجموعه مدیریت شهری خواهد بود، خاطرنشان کرد: بر اساس بودجه پیش بینی شده باید پروژه هایی مهمی برای شهر تعریف و آغاز به کار کند.

شهردار کرج در ادامه به مدیران کم کار هم هشدار داد و خاطرنشان کرد: برخی مدیران در تامین منابع درآمدی و تحققِ بودجه های مصوب عملکرد موفقی نداشته اند و باید در این خصوص تغییرات جدی در برنامه های خود ایجاد کنند.

وی با اشاره به اینکه فعلا در حال ارزیابی مدیران هستیم، یادآور شد: قطعا یکی از روش های تشخیصِ مدیر موفق از ناموفق بررسی عملکرد آنان در حوزه مالی است. از این پس در این حوزه هیچ تعارفی با مدیران نخواهیم داشت.

کیانی گفت: انتظار دارم مدیران به همراه مسئولان حراست و بازرسی وجب به وجب مناطقِ تحت مدیریت خود را به صورت مستمر بررسی، چالش های احتمالی را پیش بینی و برای حل آن برنامه ریزی داشته باشند.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا