خبرخبر فوریدر شهرویژهویژه سطح دو

رسیدگی به مدارس دغدغه مدیریت شهری است

سرپرست شهرداری کرج: شهرداری کرج با تولید ۱۶ هزار تن آسفالت، امکان بهسازی حدود ۱۴۰ هزار مترمربع از محوطه مدارس شهر کرج را خواهد داشت.

به گزارش مشق صلح، با تعامل و همکاری سه‌جانبه مدیریت شهری کرج، اداره کل نوسازی مدارس استان البرز و اداره کل آموزش‌وپرورش استان البرز مدارس سطح شهر کرج بهسازی می شود. 

در جلسه‌ای که با حضور حسین مهاجری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر کرج، مسئولان اداره کل نوسازی مدارس استان البرز و منوچهر غفاری سرپرست شهرداری کرج در دفتر شهردار کرج برگزار شد، نحوه همکاری در خصوص آسفالت مدارس شهر کرج بررسی شد.

منوچهر غفاری در حاشیه این نشست بیان کرد: طی تفاهم صورت گرفته با اداره کل نوسازی مدارس استان، یک هزار و ۸۰۰ تن قیر به‌صورت رایگان در اختیار شهرداری کرج قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه عنوان کرد: در این راستا شهرداری کرج با تولید ۱۶ هزار تن آسفالت، امکان بهسازی حدود ۱۴۰ هزار مترمربع از محوطه مدارس شهر کرج را خواهد داشت.

غفاری با اشاره به اینکه بیشترین اقدامات بهسازی مدارس در مناطق کم برخوردار شهر اجرایی خواهد شد، افزود: امید است با همکاری بین بخشی این دستگاه‌ها اقدامات مطلوبی در خصوص بهبود و بهسازی فضاهای مدارس سطح شهر انجام گیرد.

سرپرست شهرداری کرج خاطرنشان کرد: موضوع رسیدگی به مدارس به‌عنوان یکی از موضوعات مهم مدیریت شهری در راستای رفع دغدغه دانش آموزان و والدین آنها می باشد که این مهم با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر کرج به جد پیگیری و اجرایی می شود.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا