خبرخبر فوریویژهویژه سطح دو

دیدار مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز با امام جمعه شهرستان فردیس به مناسبت هفته تعاون

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز روز جمعه 11 شهریور با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان فردیس به همراه مسئولین تشکلات تعاون و کارگری استان به مناسبت هفته تعاون با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مشق صلح، عبدالله دارایی در این نشست ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت رقیه (س) با حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم حسینی در دفتر ایشان دیدار و گفتگو نمود.

وی دراین دیدار ضمن ارائه گزارش از فعالیت های مختلف اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی البرز در حوزه های مختلف بویژه اقدامات موثر در خصوص رفع بیکاری ،اشتغال ،روابط کار ،حوزه اجتماعی رفاهی و رفع مشکلات جامعه کار وتولید و تعاون به تشریح ظرفیت های بخش تعاون استان وکشور بویژه در دولت سیزدهم پرداخت .

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان اقدامات صورت گرفته در هفته تعاون را برای گرامیداشت خدمات تعاونگران استان اعلام نموده و بر اهمیت و نقش اقتصاد تعاونی در تولید و اقتصاد و اشتغال استان و کشور و نیز توجه تعاونگران و مسئولین این بخش به بیانات مقام معظم رهبری برای استفاده از این ظرفیت اقتصاد مردمی تاکید نمود .

وی اقدامات موثر انجام شده در این اداره کل در بخش تعاون استان در خصوص رفع مشکلات تعاونی ها و تعاونگران و بویژه تعاونی های مسکن را بیان کرد .

دارایی بر ترویج فرهنگ تعاون و توسعه تعاونیها تاکید کرد و با اشاره به سفارشاتی که در دین مبین اسلام در باب اهمیت تعاون و فعالیت گروهی شده است بهترین راهکار را جهت تحقق این مهم دخیل کردن و واگذاری کارها به مردم دانست تا با تجمیع سرمایه های خرد به رونق اشتغال در استان کمک شود.

در ادامه مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی البرز از اقدامات ورهنمودها و توجهات امام جمعه شهرستان فردیس در خصوص رفع مشکلات جامعه هدف این مجموعه در شهرستان و همراهی با بخش تعاون،کار ورفاه اجتماعی در جهت رفع مشکلات مردم شهرستان تقدیر کرد.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا