اقلیمخبرخبر فوریویژهویژه سطح دو

یکسان سازی تبلیغات محیطی در مناطق ده گانه کرج

سرپرست شهرداری کرج با تاکید بر ضرورت ساماندهی تبلیغات محیطی گفت: آذین‌بندی شهر در مناسبت‌های مختلف باید متناسب با نیاز شهروندان باشد.

به گزارش مشق صلح، منوچهر غفاری در جلسه هماهنگی تبلیغات محرم و صفر که با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و جوانان شورای اسلامی و اعضای کمیته تبلیغات شهرداری کرج اعم از معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، رئیس سازمان فرهنگی، مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرج و نماینده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برگزار شد، عنوان کرد: علاوه بر یکسان‌سازی تبلیغات محیطی در مناسبت‌ها باید به بازخوردهای فرهنگی آن نیز توجه داشته باشیم.

این مسئول بابیان اینکه توزیع بنرهای ویژه محرم، صوت و کتیبه باید با برنامه‌ریزی صورت گیرد، بر نظم در اجرای تبلیغات محیطی شهر در این ایام تأکید کرد و گفت: آذین‌بندی شهر نیز باید متناسب با نیاز شهروندان و با هدف ترغیب جوانان به سمت فرهنگ ایرانی – اسلامی باشد.

وی در ادامه از نقش اطلاع‌رسانی در انعکاس عملکرد مدیریت شهری سخن گفت و تأکید کرد: شهروندان در صورت آگاهی از عملکرد مدیریت شهری به این دستگاه خدمت رسان اعتماد کرده و تعاملات دوسویه مثبت میان مردم و شهرداری شکل می‌گیرد بر همین اساس اطلاع‌رسانی در این زمینه نقش پررنگی دارد.

سرپرست شهرداری کرج همچنین به اقدامات مدیریت شهری در فاصله اعیاد قربان تا غدیر و برنامه‌ریزی بیش از ۶۰ جشن و برنامه فرهنگی و مذهبی در مناطق به مناسبت دهه ولایت اشاره کرد و افزود: امید است با اطلاع‌رسانی مطلوب شاهد حضور حداکثری شهروندان در این جشن‌ها باشیم.

غفاری در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به شیوع سویه جدید کرونا و ضرورت توجه شهروندان برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس گفت: در این شرایط اجرای برنامه‌های مناسبتی باید به‌گونه‌ای باش که فاصله‌های اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در آن رعایت شود تا سلامت شهروندان عزیز به خطر نیفتد.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا