اقلیمخبر

در ایام‌الله دهه فجر باید روحیه نشاط و امید به جامعه تزریق شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دهه فجر را مناسبتی ملی و خاص دانست و تصریح کرد: قطعاً در این ایام باید روحیه نشاط و امید به جامعه تزریق شود و تلاش کنیم با فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی مردم به‌ویژه جوانان را نسبت به آنچه در جریان انقلاب وجود داشته آگاه کنیم.

به گزارش مشق صلح، در نشست هماهنگی برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، دهه فجر را نماد ایمان، وحدت و ایثارگری ملت ایران دانست و تصریح کرد: باید جهت بزرگداشت ایام‌الله دهه‌ی فجر ایثارگرانه تلاش کنیم و اقدامات ویژه‌ای را انجام دهیم. امروز اقتدار و عظمت ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدای انقلاب و 8 سال دفاع مقدس است، برای تداوم و حفاظت از انقلاب اسلامی باید راه شهدا را ادامه داد و در راستای حفظ ارزش‌های نظام اسلامی و نام یاد شهدا تلاش کنیم.

وی افزود: ارائه و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در عرصه‌های مختلف به‌منظور افزایش آگاهی و ایجاد امید نسبت به آینده انقلاب و نمایش میزان کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی از اقداماتی است که اعضای کمیته ایثارگران دهه فجر باید با برگزاری محافل معنوی و امور فرهنگــــــــی و انتقال به نسل جوان موردتوجه قرار دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دهه فجر را مناسبتی ملی و خاص دانست و تصریح کرد: قطعاً در این ایام باید روحیه نشاط و امید به جامعه تزریق شود و تلاش کنیم با فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی مردم به‌ویژه جوانان را نسبت به آنچه در جریان انقلاب وجود داشته آگاه کنیم. و یک روحیه نشاط‌بخش را در جامعه هدف و مردم ایجاد کنیم.
رستمیان افزود: هرسالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد داری یک شرایط و ویژگی‌های خاص است که امسال هم از یک حساسیت خاصی برخوردار است، از سال‌های گذشته اقدامات و برنامه‌های خوبی برای گرامی داشت ایام‌الله دهه‌ی فجر صورت گرفته و قطعاً امسال نیز باید تلاش کنیم در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی با یک برنامه‌ریزی خوب یه کار ارزشمند را انجام دهیم، باید نوآوری در اجرای برنامه‌ها داشته باشیم.
مشاور امور ایثارگران استانداری البرز تأکید کرد: بنیاد نهادی است از بطن دهه فجر و انقلاب اسلامی و نسبت به مابقی سازمان‌ها باید تلاش بیشتری انجام دهد، برنامه‌های پایان سال بسیار متراکم است لذا باید با یک برنامه‌ریزی خوب تلاش شود تا برنامه‌های تاثیرگذاری را اجرایی کنیم.
وی افزود: اجرای طرح سپاس ، برگزاری مراسم میهمانی لاله‌ها، تبلیغات محیطی و ارتباط با رسانه‌ها، برگزاری یادواره شهدای انقلاب اسلامی ازجمله مهم‌ترین برنامه‌هایی است که ان‌شاءالله باید با یک برنامه‌ریزی و انسجام در این ایام به اجرا درآید.

منبع: ایثار استان البرز

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا