اقلیمخبرخبر فوریورزشیویژهویژه سطح دویادداشت

رزکان، تیمی که باید باهوش تر باشد

هوش، فاکتوری فراتر از آمادگی روانی و جسمانی که می تواند گره گشای بازی ها باشد.

به گزارش مشق صلح، تیم فوتبال شهدای رزکان روز گذشته در هفته سوم رقابت های لیگ دسته دوم کشور با گل دقیقه ۹۶ بازیکن خود مقابل سپیدرود رشت به تساوی ۱ بر ۱ رسید تا دو امتیاز حساس را از دست بدهد.

این نتیجه در حالی به دست آمد که به ویژه در نیمه دوم تیم شهدای رزکان  فرصت های زیادی روی دروازه رشتی ها خلق کرد که با بی دقتی و عملکرد خوب دروازه بان سپیدرود تا آستانه شکست دوم در بازی سوم، پیش برود.

به رغم کسب نتیجه مساوی اما تیم سپیدرودرشت در این بازی کاملا دست بسته بود و اگر آن پنالتی پرحرف و حدیث برای این تیم گرفته نمی شد، شاگردان حسن اشجاری بدون امتیاز کرج را ترک می کردند.

در بازی دیروز شاگردان فلاحت زاده چند نکته به چشم آمد، اول سردرگمی بازیکنان در اجرای فرامین تاکتیکی، به ویژه در میانه میدان که به نظر می رسید یا برنامه ی مشخصی برای حمله ندارند، یا بازیکنان از پس اجرا به درستی بر نیامدند. نکته بعدی پرتکرار بودن اشتباهات فردی بود به ویژه در خط دفاعی بود که اگر سپیدرود کمی خوش شانس بود می توانست در همان نیمه اول کار تیم شهدای رزکان را یکسره کند.

هوش، فاکتور مهمی است که می تواند نتیجه بازی ها را مشخص کند. تیم شهدای رزکان در بازی مقابل سپیدرود موقعیت های خوبی ایجاد کرد که با کمی هوش و دقت در زدن ضربات آخر زودتر از دقیقه ۹۶ می توانست نتیجه بازی را به سود خود تغییر دهد.

با این وجود، فاکتوری که باید در این بازی به عنوان یک ویژگی مثبت برای شهدای رزکان در نظر گرفت تلاش خستگی ناپذیر برای جبران گل خورده و نباختن حتی در ثانیه های پایانی بود.

به نظر می توان روی تیم شهدای رزکان کرج به عنوان یکی از تیم های مدعی لیگ دو حساب کرد، به شرطی که اولا کمی با برنامه تر باشند، و در ثانی، باهوش تر از بازی با سپیدرود عمل کنند.

 

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا