خبرخبر فوریورزشیویژهویژه سطح دو

تمام تلاشمان صعود تیم ملی به جام جهانی است

وزیر ورزش و جوانان، گفت: تلاش خود را برای کمک به مجموعه فوتبال با هدف صعود به جام جهانی انجام خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبرى مشق صلح، سید حمید سجادی در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی فوتبال گفت: با حضور جمعی از ورزشکاران در هنگام بازی ایران و عراق در مرحله اول مقدماتی جام جهانی فوتبال در معیت آیت الله رئیسی بودیم که آن جلسه با برد ملی پوشان هم همراه شد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد : اکنون هم در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی فوتبال، تیم ملی در ماه های شهریور، مهر و آبان هر ماه دو بازی خواهد داشت و با دو ماه فاصله سپس در ماه های بهمن، اسفند و فروردین هم بازی های خود را برگزار خواهد کرد که در همین راستا و با هدف خستگی کمتر و حفظ شان تیم ملی، پرواز اختصاصی در نظر گرفته شده است که خدا را شکر به سمت حرفه ای شدن می رویم .

سجادی تاکید کرد: هم و غم ما این است که تیم ملی فوتبال برای این رقابتها آماده شود و آمادگی خود را حفظ کند و تمام شرایط را باید بسیج کنیم تا در خدمت تیم ملی با هدف صعود به جام جهانی باشند .

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: منتظر بازی های تیم ملی فوتبال و شنیدن خبر نهایی صعود به جام جهانی هستیم تا امید آفرینی و عزت مجددی برای ورزش کشورمان رقم بزنیم و به امید روز صعود باقی می مانیم و امید و آرزوی من هم برای این تیم صعود به جام جهانی است و بر خود وظیفه می دانم تمام تلاش خود را بکار بگیرم و در خدمت مجموعه فوتبال بیش از پیش باشم تا این صعود محقق شود .

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا