اقلیمخبرخبر فوریویژهویژه سطح دو

منطقه ۹ شهرداری کرج رتبه نخست درآمد نوسازی را کسب کرد

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از کسب رتبه نخست درآمدهای نوسازی این منطقه در فروردین ماه سال جاری در بین مناطق دهگانه با جذب بیش از ۱۵۱ درصد درآمد خبر داد.

به گزارش مشق ‌صلح، حسین عطائی با اشاره به کسب رتبه برتر درآمدی منطقه در یکساله گذشته از ردیف بودجه عوارض نوسازی با جذب ۲۱۷ درصدی، اظهار کرد: بر اساس اعلام اداره کل تشخیص و وصول درآمد نوسازی شهرداری کرج، این منطقه در مجموع با کسب ۱۵۱ درصد درآمد در فروردین ماه سال جاری رتبه نخست در میان مناطق دهگانه به دست آورده است.

وی بیان کرد: مساعدت و همکاری شهروندان در پرداخت به‌موقع عوارض و بدهی‌های معوقه ضمن تسریع و ارتقای کیفی خدمات‌دهی شهرداری به شهروندان موجب پیشرفت عملیات‌های عمرانی نیز می‌شود.

این مسئول، برگزاری نشست‌های تخصصی کمیته درآمدی و شورای معاونین و اجرای درگاه خدمات الکترونیکی شهر هوشمند در منطقه ۹ و اطلاع‌ رسانی به‌ موقع به شهروندان را یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در این امر برشمرد.

وی افزود: افزایش درآمد باعث می‌شود برنامه‌ریزی‌ها، ارائه خدمات، انجام فعالیت‌های عمرانی و خدماتی به نحو مؤثرتری انجام شود. این مهم علاوه بر آنچه مطرح شد، رضایت هر چه بیشتر شهروندان از دریافت خدمات و آبادانی منطقه را نیز به دنبال دارد.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در پایان از شهروندان خواست از همین ابتدای سال در اسرع وقت با دردست داشتن مدارک و فیش‌های پرداختی سنوات گذشته با مراجعه به واحد نوسازی منطقه نسبت به پرداخت عوارض‌های مربوط اقدام کنند.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا