اقلیمخبرخبر فوریویژهویژه سطح دو

جابه‌جایی بیش از ۱۱۰ هزار مسافر در البرز

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: در بازه زمانی یک ماهه ۱۱۰ هزار و ۱۳۷ مسافر از طریق هشت هزار و ۶۳۹ سفر در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شدند.

به گزارش مشق ‌صلح، میثم قدمی اظهار کرد: با آغاز طرح سفرهای نوروزی از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۲ تا ۲۴ فروردین سال جاری، ۱۱۰ هزار و ۱۳۷ مسافر در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شدند.

وی اولویت اصلی در جابه‌جایی مسافران از طریق ناوگان حمل ونقل عمومی را تامین رفاه و ایمنی آنان دانست و افزود: برای تحقق این هدف سامانه‌های ارتباطی و نظارتی گسترده‌ای به طرق مختلف برای ارتباط با مسافران از جمله نظرسنجی الکترونیکی حین سفر و سامانه در نظر گرفته شده است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به اینکه جابه‌جایی مسافران از طریق هشت هزار و ۶۳۹ سفر انجام شده است، گفت: خوشبختانه به‌رغم حجم بالای مسافرت‌ها از استان البرز در ایام نوروز، تقاضای سفر با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی با توجه به ظرفیت‌های موجود به درستی پاسخ داده شد و جابه‌جایی مسافران به بهترین نحو ممکن صورت گرفت.

قدمی در پایان گفت: تعداد مسافر جابه‌جا شده در البرز نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد و میزان سفر هفت درصد افزایش داشته است.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا