خبرخبر فوریویژهویژه سطح دو

کاهش ۳ دقیقه‌ای ماموریت‌های اورژانس

سرپرست سازمان اورژانس کشور از کاهش دو تا سه دقیقه ای ماموریت‌های این سازمان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبرى مشق صلح، دکتر پیمان صابریان  درباره تاثیر سیستم موقعیت یاب اورژانس بر کاهش مدت زمان رسیدن به محل که چندی پیش از آن رونمایی شد، گفت: این سیستم زمان کل ماموریت را کاهش داده است.

وی ادامه داد: ارسال این لوکیشن مسیریابی را بسیار راحت کرده است و تمام این ها موجب شده که مأموران اورژانس بسیار سریع تر به محل مورد نظر خود برسند.

صابریان با بیان اینکه در حال حاضر این سیستم در عملیات‌ها استفاده می شود، گفت: شهروندان باید به این موضوع توجه داشته باشند که با وجود این سیستم حتما آدرس خود را به اورژانس بدهند و اصلا به اینکه اورژانس لوکیشن آدرس را دارد اکتفا نکنند.

وی در ادامه درباره اقدامات اورژانس در روزهای عزاداری و استقرار نیروهای اورژانس در هیئت های مذهبی نیز اظهار کرد: امسال نیز همچون سال های گذشته در هیات های مذهبی حضور داشتیم و با توجه به اینکه در هیات های مذهبی تراکم جمعیت وجود دارد اورژانس نیز  مکلف است در این محل ها خدمات ارائه دهد.

صابریان با اشاره به شرایط انتشار ویروس کرونا از طریق تراکم جمعیت گفت: امسال بررسی رعایت پروتکل‌ها در هیات های مذهبی به عهده اورژانس بود که تقریبا به میزان بالایی شاهد رعایت پروتکل ها بودیم و هیأت‌ها حدود ٧۵ درصد پروتکل‌ها را رعایت کردند.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا