خبرخبر فوریورزشی

9 مدال جهانی و کشوری سهم ورزشكاران فرديسى

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس گفت: امسال ورزشکاران این شهرستان در مسابقات کشوری، بین المللی ، آسیایی، جهانی و پارالمپیک ۹ مدال رنگارنگ را کسب کردند.

به گزارش پايگاه خبرى مشق صلح، داود عزیزی افزود: این مدال ها در مسابقات کشتی، ووشو،ت کواندو و پارا وزنه برداری کسب شده است .

وی ادامه داد: در مسابقات کشوری شهداد خسروی  در رشته  کشتی مدال طلا، آیسا خانی ووشو مدال طلا و تیم فوتسال بانوان نصر مدال طلا و علیرضا کریمی در کشتی جوانان مدال نقره بدست آورد.

در مسابقات بین المللی علیرضا کریمی در رشته ورزشی کشتی مدال برنز کسب کرد، آتوسا فرهمند در مسابقات آسیایی ووشو دو مدال طلا و نقره به دست آورد، امیرجعفری در مسابقات جهانی پارا وزنه برداری یک مدال طلا و در مسابقات پارالمپیک مدال نقره را از آن خود کرد.

عزیزی در بخش دیگری از سخنانش  افزود: ۹۰ درصد سالن های ورزشی در شهرستان فردیس استیجاری هستند و با توجه به شرایط کرونایی هفت ماه است که اجاره پرداخت نکرده اند.

وی بیان داشت : اکنون فردیس دارای  ۳۶۴ سالن  ورزشی  در بخش خصوصی و ۱۶ سالن ورزشی دولتی است که  در سال گذشته مجوز  احداث ۳۶ سالن ورزشی و امسال مجوز ۱۰ سالن ورزشی صادر شده است.

رییس اداره ورزش و جوانان فردیس  با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر فضاهای بیشتری به ورزش فردیس اختصاص یافته است، بیان داشت: به خاطر مهاجرپذیر بودن،  سرانه های ورزشی در این شهرستان افزایش نمی یابد و هر سال ۴۰ هزار نفر به جمعیت این  شهرستان فردیس افزوده می شود.

۲۳ هزار و ۸۹۱ ورزشکار در فردیس سازمان یافته است.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا