خبرخبر فوریویژهویژه سطح دو

فرماندار: هر چه سريع تر بيمارستان هاى كرج تجهيز شوند

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج افزود: تمام کسانی که تریبون در اختیار دارند باید با اقناع افکار عمومی نسبت به آثار موج ششم کرونا مردم را آگاه سازند.

به گزارش مشق صلح، غفور قاسم پور با اشاره به در پیش بودن موج ششم کرونا گفت: دستگاه های متولی باید نسبت به تجهیز وآماده سازی بیمارستان های این شهرستان پرجمعیت اقدام کنند.

وی ادامه داد: صیانت از سلامت مردم اولویت اساسی است که خوشبختانه در مرکز استان البرز فرایند واکسیناسیون عمومی به نحو مناسبی در حال انجام است و باید بسترهای ترغیب و اقناع افکار عمومی واکسیناسیون  فراهم شود.

قاسم پور گفت: با وجود انجام واکسیناسیون عمومی وقوع موجب ششم کرونا به دلیل آغاز بکار فعالیت مراکز مختلف از جمله دانشگاه ها و مدارس قریب الوقوع است و باید با آمادگی کامل این موج را نیز پشت سر بگذاریم.

معاون استاندار البرز بیان داشت: از آنجا که تعطیلی ها و محدودیت فعالیت مشاغل و گروه ها رو به کاهش است با مدیریت هوشمند باید موج بعدی را نیز مدیریت کنیم.

۷۵ هزار و ۴۹۶ بیمار کووید۱۹ از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در بیمارستان های البرز بستری شده اند که حدود ۶۸ هزارو۶۷۲ نفر آنان بهبود یافته و ۶ هزار و ۲۷۳ نفر  نیز فوت شده اند.

اکنون نیز  ۵۴۹  بیمار کووید ۱۹ درمراکز درمانی  استان البرز بستری هستند.

شهرستان کرج دارای یک بیمارستان تامین اجتماعی ، هشت بیمارستان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و ۲ بیمارستان خصوصی است.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا