اقلیمخبرخبر فوریویژهویژه سطح دو

راه اندازی دبیرخانه دائمی شرکت‌های دانش بنیان

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: فرهنگ سرمایه‌گذاری بر روی شرکت‌های دانش بنیان باید ایجاد شود.

به گزارش مشق صلح، محمد اسدیان به استقبال شرکت‌های دانش بنیان از فراخوان همکاری مرکز پژوهش‌های شورای شهر کرج خبر داد و اظهار کرد: فرهنگ سرمایه‌گذاری بر روی شرکت‌های دانش بنیان باید ایجاد شود و در این راستا این مرکز آمادگی هرگونه همکاری با شرکت‌های دانش بنیان و مجموعه های استارت آپی دارد.

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج افزود: کمک به رفع تنگناهای شهر از طریق توسعه نوآوری و فناوری‌های نوین می‌تواند گزینه مناسبی برای همکاری با شرکت‌های دانش بنیان شود.

اسدیان محورهای چهارگانه ارسال ایده را شامل اقتصاد شهری چگونه می‌تواند منجر به محصولات دانش بنیان شود، چگونه از ظرفیت دانش بنیان‌ها در حوزه مدیریت شهری می توان بهره برد، چگونه محصولات دانش بنیان در حوزه مدیریت شهری را راه اندازی و تقویت نماییم و نقش شرکت‌های دانش بنیان در اقتصاد شهری چیست را عنوان کرد.

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج به فراخوان همکاری این مرکز اشاره و بیان کرد: فعالان شرکت‌های دانش بنیان، نخبگان، دانشگاهیان و مجموعه‌های استارت آپی تا پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند تا نسبت به ارسال ایده‌های خود در قالب فایل WORD به آدرس الکترونیکی مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج  krc.karaj@gmail.com اقدام کنند.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا