اقلیمخبردر شهرویژه سطح دو

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز

شرکت های دانش بنیان مستقر در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، می توانند براساس ضوابط صندوق نوآوری و شکوفایی، از خدمات مشاوره ای و تسهیلات مالی استفاده کنند.

به گزارش مشق صلح، مصطفی بغدادی، مدیر کل توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلام این خبر گفت: کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، بستر مناسبی برای رشد شرکت های دانش بنیان فراهم کرده است و تنوع خدمات‌ طراحی شده در این مجموعه، امکان مناسبی برای ارتقای محتوایی و تخصصی گروه های کوچک برای تبدیل شدن به شرکتهای دانش بنیان فراهم کرده است.

وی افزود: موقعیت جغرافیایی این کارخانه و نزدیکی آن به دو استان البرز و تهران، همچنین ایجاد امکاناتی مانند مجموعه های رفاهی و اقامتی، امکان استفاده گروه استارتاپی و شرکت های نوآور و فنآور را در فراهم کرده است و به این کارخانه نوآوری، ویژگیهای ملی و فرااستانی داده است و بر همین اساس نیز پرداخت تسهیلات به این کارخانه، به زودی نهایی خواهد شد.

مصطفی بغدادی گفت : هم اکنون حدود ۲۵۰ شرکت ثبت شده دانش بنیان در استان البرز وجود دارد که با برنامه ریزی های انجام شده و زیرساختارهای آماده شده در کارخانه نوآوری البرز ، پیش بینی می شود این تعداد، به دو برابر افزایش یابد و این صندوق نیز آمادگی دارد با ارائه خدمات مشاوره ای و تسهیلات مالی، از شرکت های دانش بنیان مستقر در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز حمایت کند.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا