خبرویژه

به‌دنبال درآمدزایی برای شهرداری هستیم

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج گفت: ما به دنبال درآمدزایی برای شهرداری هستیم تا در شرایط اقتصادی کنونی به نقطه خوب درآمدی برسیم.

به گزارش مشق صلح، مهدی فاطمی گفت‌:ضمن یادآوری این موضوع که تمامی قراردادهای مشارکتی باید بر عهده سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری گذاشته شود، گفت: قراردادهایی که شهرداری انجام می دهد باید از این سازمان هندل شود.

وی در تشریح مشارکت سازمان سرمایه‌گذاری با دیگر سازمان‌ها و بخش خصوصی، بیان کرد: نقش سازمان سرمایه‌گذاری به‌عنوان کارگزار تعریف‌شده و این سازمان به دنبال سرمایه‌گذار، مشارکت‌کننده و مجری طرح دیگر سازمان‌ها می‌گردد.
سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج همچنین به درآمدهای حاصل از سرمایه‌گذاری سازمان‌ها با بخش خصوصی اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه سازمان‌های ارائه‌دهنده طرح، بهره‌بردار و ناظر تخصصی آن طرح هستند، درآمد حاصل از آن را تقریباً کامل دریافت می‌کنند و سازمان سرمایه‌گذاری تنها درصدی از سود این طرح را دریافت می‌کند.

فاطمی با تأکید بر اینکه ما به دنبال درآمدزایی برای شهرداری هستیم تا در شرایط اقتصادی کنونی به نقطه خوب درآمدی برسیم و تفاوتی ندارد که درآمدها از کدام سازمان به بخش خدمات‌رسانی و دیگر اقدامات تزریق شود، اضافه کرد: این مقدار هزینه دریافتی از سوی سازمان سرمایه‌گذاری نیز تنها جهت صرف هزینه‌های جاری سازمان پیشنهاد می‌شود.

وی ادامه داد: این اقدام علاوه بر حذف نگرانی در سازمان‌های موازی ما، موجب جلوگیری از فربه‌شدن سازمان سرمایه‌گذاری و چالاک ماندن این سازمان می‌شود.

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا