خبرخبر فوریسیاسیویژهویژه سطح دو

آیین تكریم يک میليون پيشكسوت دفاع مقدس و مقاومت برگزار شد

رییس‌جمهوری با بیان اینکه تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس مصون‌سازی نسل جوان است، گفت: راه صیانت بخشی به نسل امروز و نیازهای و عصرهای آینده این است که راه شهيدان را معرفی و ادامه دهیم.

به گزارش پايگاه خبرى مشق صلح:  روز سه شنبه ۳۰ شهریور ماه تالار شهيدان نژاد فلاح ميزبان پيشكسوتان دفاع مقدس و مسئولين ارشد استان البرز بود.

در اين مراسم که به صورت هم زمان و از طريق ويديو كنفرانس در سراسر کشور برگزار شد همسران شهدا و جانبازان سرفراز اسلام توسط ابراهيم رئيسی رییس جمهوری و رئیس ستادکل نیروهای مسلح تجليل شدند.

آیت‌الله سید ابراهیم رییسی در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس با تسلیت ایام اربعین حسینی و با قدردانی از برگزار کنندگان این نشست نورانی افزود: این نشست‌ها و جلسات برای نسل امروز و نسل آینده درس‌آموز است.

وی افزود: می‌خواهم مراسم تجلیل از شهیدان و پیشکسوتان دفاع مقدس را جلوه‌ای از روشنگری نسبت به راه،  پیام و هدف شهیدان بدانم و هیچ کس در عالم دچار جهل نشود در نادانی نماند و اگر افرادی به هر دلیل، فتنه گران و شیطنت شیاطین، انحراف و گمراهی در فکر اخلاق و اندیشه آنان شود، با آن نورانی بودن راه شهیدان از ضلالت و گمراهی نجات پیدا کند.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: در این مقطع افراد دست اندرکار تا هرچه می‌توانند یاد، نام، وصیتنامه، هدف و مسیر نورانی شهیدان را در جهت تنویر افکار عمومی نشان دادن راه نورانی آنها برای رهایی یافتن از ضلالت و گمراهی و فتنه‌های فتنه گران را انجام دهند.

رییس دولت سیزدهم اظهار کرد: نظامات در دنیا و نظامات حکومتی بسیاری در کره زمین برقرار هستند اما کدام از آنها نظام مقدس است و سوال این است که چه چیزی باعث تقدس نظام،  دفاع و بسیج ماست؟

نمایش بیشتر

دیگر خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا